У лінивих українців навіть кричалки одні й ті самі, - Москаль

Голова Закарпатської ОДА вважає, що, якщо ми й надалі будемо кричати "Слава Україні!" і нічого при цьому не робитимемо, то ця слава сама собою ніколи не настане

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Укрінформ".

Геннадій Москаль важає, що конфліктні ситуації довкола використання угорцями національної символіки на Закарпатті є штучними й надуманими. "Якщо національне законодавство і міжнародно-правові договори, і дві прямі угоди між Угорщиною і Україною, ратифіковані парламентом обох країн, дозволяють використання національної символіки, то чого до цього чіплятися? Чому українці не куплять собі прапора і не повісять на своєму будинку? Якби кожен українець повісив український прапор на своєму будинку чи балконі квартири в Берегові, то угорська символіка там загубилася б! Бо угорців у Берегові – менше 50%", - каже урядник.

Він також звертає увагу на лінощі українців. "Я не є політкомісар, аби когось до цього закликати, але тут треба сказати про лінощі українців. У нас навіть кричалки одні й ті самі, нових ніхто не видумав: "Слава Україні!", "Героям слава!", "Слава нації!", "Смерть ворогам!", "Україна понад усе!". Але якщо ми й надалі будемо кричати "Слава Україні!" і нічого при цьому не робитимемо, то ця слава сама собою ніколи не настане", - зазначає Москаль.

Нагадаємо, що голова Закарпатської ОДА запевнив, що не буде використовувати свою посаду для впливу на президентські вибори в регіоні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #Москаль