UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Косоні на Берегівщині готуються до перших виборів у новостворюваній ОТГ

22 грудня цього року відбудуться перші вибори в Косоньській сільській ОТГ на Берегівщині

У Косоні на Берегівщині готуються до пер…

Про це повідомили в Закарпатському РВ АМУ, пише Depo.Закарпаття.

Згідно з прийнятим обласною радою перспективним планом до складу Косоньської сільської ОТГ, у якій 22 грудня цього року відбудуться перші вибори, мають увійти Косоньська, Попівська, Запсонська, Шомівська та Рафайнівська сільські ради з загальною чисельністю населення 7,9 тис. осіб та площею 97 кв. км.

Наразі власні доходи цих громад в сумі становлять 9,1 млн грн. За підрахунками консультанти з бюджетних питань Закарпатського РВ АМУ Юлії Траньович, значну частку цих надходжень займає акциз з пального (2,8 млн грн). Надходження від ПДФО в умовах об'єднання складуть 15,5 млн грн. Без врахування акцизу з пального загальний бюджет громади, включаючи базову дотацію та освітню субвенцію, складе понад 41 млн грн. Цих коштів буде цілком достатньо, щоб забезпечити фінансування всіх соціальних об'єктів, які знаходяться на її території, а також для поступового розвитку інфраструктури.  

Читайте по темі: На Закарпатті мали б з'явитися 60 ОТГ (КАРТА)

Також варто відмітити значний туристичний потенціал громади. Про це свідчить і той факт, що у 2018 році бюджет с. Косонь отримав найбільші в області надходження від туристичного збору - 650 тис. грн.

Під час виїзної консультації, яку 7 листопада провели консультанти Закарпатського РВ АМУ, сільські голови, секретарі сільських рад цікавилися механізмом формування майбутнього штату працівників апарату ОТГ, створення старостатів, працевлаштування фахівців, які нині працюють в апаратах сільських рад, інвентаризації майна і земельних ресурсів, видачі жителям сіл документів під час "перехідного" періоду та іншими актуальними питаннями, на які отримали відповіді фахівців.

Нагадаємо, що ЦВК призначила дату виборів у дев'яти ОТГ на Закарпатті.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"