У Києві зглянулись над багатостраждальними дорогами Закарпаття

Уряд виділив додаткове фінансування на ремонт доріг державного значення в межах Закарпаття

У Києві зглянулись над багатостраждальни…

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на прес-центр ОДА.

У середу, 6 лютого, Кабінет міністрів України на своєму засіданні розглянув звернення Закарпатської облдержадміністрації про крайню необхідність виділення коштів на ремонт доріг державного значення, які перебувають у катастрофічному стані й місцями нагадують танкодром.

"Уряд хоч і не повністю задовольнив потребу в коштах, але виділив додаткове фінансування для Закарпаття. Ремонт доріг почнеться після проведення тендерних процедур, як тільки дозволять погодні умови. Додаткові кошти виділені в тому числі й на міст через р.Теребля в смт Буштино Тячівського району, що на автодорозі "Мукачево – Рогатин". Старий міст уже більше десяти років перебуває в аварійному стані, на добудову нового мосту, який почали зводити ще в 2008 році, зараз виділено 26,5 мільйонів гривень", – наголошує Москаль.

Список доріг і кошти на їхній ремонт:

Список доріг державного значення в межах Закарпатської області, які перебувають на балансі Служби автомобільних доріг України:

Нагадаємо, що 31 січня в облдержадміністрації відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), на якій розглядався критичний стан доріг державного значення, що знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг України – структурного підрозділу Міністерства інфраструктури України.

Нагадаємо також, що, реагуючи на обурення людей на стан автодоріг "Київ - Чоп" і "Київ - Одеса", уряд виділив додаткові гроші на їхній невідкладний ремонт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook