UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Хусті відбудеться "Караван дружби"

Впродовж Каравану діти займаються активними спортивними заняттями, відвідують термальні джерела, вивчають місцеві пам’ятки, пізнають місто Хуст

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на "Час Закарпаття". 

У с. Шаяни Хустського району відбудеться 21-ий Караван Дружби під назвою "Освітні технології". Захід спрямований на команду роботу між вчителем та дітьми, які захоплюються розвитком освітніх технологій, зокрема, альтернативними варіантами освіти. Цей Караван Дружби охоплює і творчість, і технічні навички. Команди навчаться створювати відеоролики із основних шкільних предметів, а також цікаві навчальні мультимедійні фрагменти та анімації. Найкращі матеріали у майбутньому будуть просуватися школам дистанційної освіти. 

А у період з 25 по 29 серпня 2019 року також у с. Шаяни організовується наступний Караван Дружби, присвячений кулінарній тематиці. Це сучасна кулінарна арт-платформа для гастро-експериментаторів та справжніх поціновувачів кухні, які люблять оригінально та з користю проводити свій вільний час. До складу групи увійшли діти та дорослі, які займаються кулінарією фахово. Учасниками цих заходів стануть діти та молодь від 11 до 17 років з Луганської та з Донецької обл., а також з Харкова та Одеси, зокрема діти ВПО та діти з інвалідністю. 

Впродовж Каравану діти займаються активними спортивними заняттями, відвідують термальні джерела, вивчають місцеві пам’ятки, пізнають місто Хуст, знайомляться із сучасними підприємствами та фермами, а також вивчають важливі основні моменти з права та антикорупції, і звичайно ж, учасники отримують корисні знання та безцінний досвід у вибраній тематиці. Саме тому Каравани Дружби продукують сприятливі умови для залучення інвестицій у регіони, зокрема в туристичну сферу, та популяризацію українських місцевостей серед всіх зацікавлених, хто займається подорожами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook