ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Франківській обласній дитячій лікарні назріває страйк

Медперсонал страйкуватиме через недостатність коштів на медикаменти для дітей та погіршення умов роботи
Depo.
21 січня 2016 08:35
ФОТО: depo.ua
У Франківській обласній дитячій лікарні назріває страйк
У Франківській обласній дитячій лікарні назріває страйк

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомила лікар-педіатр Оксана Манюх, голова громадської ради при Департаменті охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА, пише Depo.Закарпаття.

"Обласна рада затвердила бюджет на 2016 рік , вділи його і для обласної дитячої клінічної лікарні. На медикаменти виділили в 2 рази менше коштів, як в попередньому році. Якщо у грудні 2015 року на медикаменти на 1 дитину в 1 день було (разом з благодійними внесками) 26 грн, то тепер буде 9 грн. А на 9 грн. сьогодні можна собі купити 1 баночку синьки, або півкатетера для довенного введення, або 1 баночку для аналізу сечі. При тому,що на 1 дитину в 1 день у відділенні реанімації щонайменше треба до 5 тис.грн, і це ще в кращому випадку...

На код 2210 виділили тільки 470 тисяч, а з цього коду тільки на медичний кисень лікарні треба 1 млн грн. Чи може батьки в реанімацію в долонях дитині кисень принесуть, чи може дихальний апарат без кисню дитину врятує? Тільки на пальне для реанімаційних машин треба 400 тис.грн, а вони на все 470. Мене аж коробить від цих розрахунків!

На харчування 1дитині на 1 день виділено 10 грн. З'їж, дитино, кусень хліба і випий шклянку молока, і будь здорова. Ремонти робити – заборонено. Як прорве труба чи обвалиться штукатурка , то не ремонтувати, бо покарають. Навіть за благодійні внески- ремонт робити не можна. Зарплату медичним працівникам теж врізали на 1,5 млн грн. Індексації заробітної плати не буде, бо немає на це коштів. Може ще б платний вхід на роботу зробили?

Головний лікар,казав, треба цей рік пережити. А лікарня на межі. Буде страйк. В таких умовах ми дітей рятувати не зможемо", -  написала Манюх.

Більше новин про життя Закарпаття та Франківщини читайте на Depo.Закарпаття