У двох районах Закарпаття встановлюють мотопомпи для відкачки води

Якщо дощі пройдуть над басейном Боржави, неминучий новий підйом води із можливим виходом із берегів та підтопленням дворогосподарств

Про це йдеться на сайті Закарпатської ОДА, пише Depo.Закарпаття.

Рівень води в головних річках області залишається високим, на Виноградівщині й Іршавщині підтоплені сільгоспугіддя та розташовані в заплавах приватні тепличні господарства. Для запобігання підтоплення дворогосподарств у найбільш критичних точках працівники водного господарства встановлюють пересувні мотопомпи для відкачки води.

"Одна з мотопомп встановлена у с.Завадка (Виноградівський район), іншу направили до с.Вільхівка (Іршавський район). На місці перебуває керівництво районних державних адміністрацій, у випадку необхідності держслужба з надзвичайних ситуацій разом із "водниками" задіють для укріплення берегів мішки з піском", – повідомляє в.о. голови ОДА Ярослав Галас.

Сьогодні увечері на Закарпатті очікується нова хвиля опадів. Якщо дощі пройдуть над басейном Боржави, неминучий новий підйом води із можливим виходом із берегів та підтопленням дворогосподарств. Якщо хвиля опадів пройде над басейном Ріки й Тересви, ризик нового підйому води невеликий.

Нагадаємо, протягом вівторка й ночі на середу, 22 травня, на Закарпатті випало до 60 мм дощу (двотижнева норма опадів). Станом на 14:00 22 травня на території області підтоплено шість дворогосподарств, 613 га сільгоспугідь, 170 га пасовищ, пошкоджено три мостові переходи, зруйновано 620 м.п. берегоукріплень в Іршавському, Хустському та Виноградівському районах.

В області оголошено штормове попередження.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття