У Берегові розпочався чемпіонат області з боксу

До міста з'їхали 160 спортсменів, які боротимуться за звання кращих у першості з боксу

У Берегові розпочався чемпіонат області…

Як повідомив міський голова Берегова, 29 січня у місті стартувала першість регіону з боксу,  пише Depo.Закарпаття.

У змаганнях беруть участь як чоловіки.,так і жінки різних вікових категорій. Загалом до міста з'їхалися 160 спортсменів.

Чемпіонат області триватием до 31 січня на рингу УСБ "Закарпаття"

"Відрадно, що ці змагання проходять саме у Берегові, де збережено найкращі традиції такого давнього олімпійського виду спорту, як бокс. Вдячний усім організаторам змагань та бажаю учасникам здобути безцінний спортивний досвід і яскравих перемог!", - написав мер Берегова з нагоди початку змагань.

Нагадаємо, закарпатський лижник-паралімпієць посів третю позицію на чемпіонаті України. Цей п'єдестал став першим для юного Серафима Драгуна на змаганнях всеукраїнського рівня.

Також закарпатський "Минай" поступився сербській команді у спарингу в Туреччині.