У 2018 році закарпатські газовики виїжджали на виклики майже 14 тисяч разів

У ПАТ "Закарпатгаз" на постійній основі працює 45 аварійних бригад. Щодня по області заступає на зміну 12 бригад

Про це Depo.Закарпаття повідомила прес-служба ПАТ "Закарпатгаз".

Кількість викликів аварійників за минулий рік зросла на 2 тисячі порівняно із 2017 роком. У 2018 році закарпатські газовики виїжджали на виклики майже 14 тисяч разів. Найчастіше проблеми виникали через недотримання правил безпеки несправні димові та вентиляційні канали та самовільним встановленням або ж заміною газового обладнання.

"Кожна розмова диспетчера із споживачем записується. Це дає змогу проаналізувати ситуацію та ступінь її загрози, а також провести людині, що звернулася, інструктаж, як діяти в конкретному випадку. Це дозволяє зменшити ризик виникнення надзвичайної ситуації до того, як фахівці аварійної служби приїдуть на місце виклику", — пояснив головний інженер ПАТ "Закарпатгаз" Віктор Водзінський.

Інколи ситуації виходять за межі побутових. Наприклад, 28 вересня 2018 року під час проведення несанкціонованих земляних робіт в районі села Дубрівка приватним підприємцем було пошкоджено підводящий газопровід до смт. Середнє Мукачівського району. Тоді без газопостачання залишилися майже 3000 споживачів у 15 населених пунктах. Аварійним бригадам ПАТ "Закарпатгаз" вдалося за добу повністю відновити газопостачання.

Станом на 10 січня 2019 року у ПАТ "Закарпатгаз" на постійній основі працює 45 аварійних бригад. Щодня по області заступає на зміну 12 бригад. Абсолютно всі фахівці щомісяця, відповідно до плану, проходять тренувальні заняття. Ці навчання максимально наближені до реальних умов.

Читайте також: Торік Закарпатська митниця забезпечила до держбюджету понад 5,5 млрд грн

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття