ЦВК визнала Віктора Балогу переможцем на виборчому окрузі №69

Станом на 5 серпня ЦВК визнала обраними 423 народних депутатів України

Згідно повідомлення Центрально виборчої комісії, на підставі протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування Комісія визнала переможців у 7 ОВК, серед яких є й Віктор Іванович Балога від ОВО №69, інформує Depo.Закарпаття.

Таким чином, станом на 5 серпня ЦВК визнала обраними 423 народних депутатів України, зокрема: 225 – в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, 198 – в одномандатних виборчих округах.

Що стосується апеляції кандидата Едгара Токара, який теж йшов у нардепи від ОВК №69, то Верховний Суд України о 02:00 годині ночі відхилив її.

Нагадаємо, що Віктор Балога, який переміг на 69-му окрузі, повторно подав заяву з вимогою перерахунку голосів на усіх дільницях округу.

Раніше, 23 липня, ОВК №69 у Мукачеві відмовила у перерахунку голосів на дільницях. У висновку члени комісії вирішили, що дані порушення не були суттєвими і не вплинули на результати волевиявлення.

27 липня в місті Мукачево в ОВК №69 почався перерахунок голосів

Згодом ЦВК скасувала перерахунок в окрузі на Закарпатті, де переміг Балога

Також нагадаємо, що на окрузі №69 народний депутат Віктор Балога переміг кандидата від "Слуги народу" Едгара Токара. У партії "Слуга народу" заявили, що на 69-му окрузі "зафіксовано багато порушень і масовий підкуп". Партія заявила про плани оскаржувати ці результати.

Закарпатський окружний адміністративний суд, що розглянув справу "Балоги-Токаря", відмовив останньому в перерахунку голосів на 6 "проблемних" дільницях на виборчому окрузі №69 з центром у Мукачеві. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook