ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ТОП-10 дурниць великих людей, які закінчилися для них летально

Грецький філософ Хрисіп помер від сміху, спостерігаючи як його п’яний осел намагається їсти інжир
Depo.
14 грудня 2015 20:14
ФОТО: depo.ua
ТОП-10 дурниць великих людей, які закінчилися для них летально
ТОП-10 дурниць великих людей, які закінчилися для них летально

Як інформує Depo.Закарпаття з посиланням на expres.ua, топ-10 безглуздих вчинків, які закінчились летально для визначних особистостей, виглядають так.

10 місце: Астроном з XVI століття Тихо Браге, чиї дослідження допомогли серу Ісааку Ньютону створити теорію всесвітнього тяжіння, передчасно попрощався з життям через те, що не відвідав туалет… У ті часи покинути стіл до закінчення бенкету означало сильно образити господаря будинку. Будучи людиною ввічливою, Бразі не посмів попросити дозволу вийти з-за столу. Його сечовий міхур тріснув від напруги, і, промучившись 11 днів, астроном помер.

9 місце: Впливовий державний діяч і філософ XVI століття Френсіс Бекон помер через те, що набивав снігом випотрошену курку (йому прийшло в голову, що для збереження м’яса можна замість солі використовувати сніг, і він спробував перевірити свою теорію). В результаті експерименту курка так і не замерзла, зате замерз сам Бекон.

8 місце: Жан-Батіст Люллі, композитор XVII століття, що писав музику на замовлення французького короля, загинув від надлишку відданості своїй справі. Одного разу під час репетиції чергового концерту він так розпалився, що, стукнувши тростиною об підлогу, пробив власну ногу і помер від зараження крові.

7 місце: Фокусник Гаррі Гудіні помер після того, як один шанувальник вдарив його кулаком в живіт. Гудіні дозволяв людям бити його, демонструючи чудеса непробивного пресу. Він помер у лікарні від внутрішніх пошкоджень.

6 місце: Джим Фікс, автор бестселера "Повна книга про біг", яка зробила біг підтюпцем тотальним захопленням в 1970-х роках, помер від серцевого нападу під час такого бігу.

5 місце: Французький співак Клод Франсуа помер від електричного удару, коли він спробував поміняти лампочку, стоячи в наповненій ванні.

4 місце: Детектив Аллан Пінкертон помер від гангрени після того, як прикусив свій язик, спіткнувшись на тротуарі.

3 місце: Дванадцятий президент Сполучених Штатів Закарі Тейлор після церемонії в дуже спекотний день 4 липня 1850 р. з’їв дуже багато морозива, захворів нетравленням шлунка і помер через п’ять днів, пробувши президентом всього лише 16 місяців.

2 місце: Джек Деніел, «батько» знаменитого віскі «Jack Daniel’s», помер від зараження крові через шість місяців після отримання травми ноги: він зламав палець, штовхаючи свій сейф, до якого забув комбінацію.

1 місце: Грецький філософ Хрисіп помер від сміху, спостерігаючи як його п’яний осел намагається їсти інжир.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття