ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Радіо по-закарпатськи: Коли мовчить "Галя", "Тиса" не спить

Державна радіостанція "Тиса FM" знайшла у своєму статусі позитивний ракурс
Depo.
27 грудня 2015 11:05
ФОТО: depo.ua
Радіо по-закарпатськи: Коли мовчить "Галя", "Тиса" не спить
Радіо по-закарпатськи: Коли мовчить "Галя", "Тиса" не спить

Дротове радіо, яке десятиліттями було основним джерелом інформування населення, і яке на Закарпатті тепло називали "Галя", поступово вмирає. Щороку кількість радіоточок в області невпинно зменшується. Лише в деяких селах користуються ними хіба що пенсіонери.

Альтернатива радіоточкам – колись неодмінним атрибутом оселі (були часи, коли без наявності радіовузла нові оселі навіть не здавалися до експлуатації ) з’явилася у вигляді сучасних ФМ-радіостанцій. Як музичних так і інформаційних.

Радіостанція "Тиса FM" - державна.Тому і не існує бюджету на PR, іміджеві заходи та необхідне для роботи обладнання. Але у ведучих є дещо цінніше за фінансовий аспект - у них є свобода дій та розв’язані руки у музичного редактора, пише Depo.Закарпаття.

Радіо по-закарпатськи: Коли мовчить "галя", "Тиса" не спить - фото 1

Рейтинги та рекламні кошти для радіостанції "Тиса FM" не є основною ціллю, тому формат є вільним від комерційої музики.

"У нас є досвід реформування радіо. Із п'яти частот чотири забрали на користь національного радіо, і там зробили вкраплення протягом 20-30 хвилин упродовж дня. На щастя, залишили нам найціннішу частоту - в Ужгороді. Ми зуміли адаптуватися та достойно працювати. Мені не соромно за своїх працівників. Було б фінансування і підтримка державна - були б результати ще кращі", - каже очільник Закарпатської ОДТРК Віталій Мещеряков.

Радіо по-закарпатськи: Коли мовчить "галя", "Тиса" не спить - фото 2

Один із головних принципів радіостанцї -  прививати слухачу любов до хорошої, якісної музики. На "Тисі FM" включають найсміливіші, прогресивні та сучасні композиції. Тут ніхто не женеться за масовим слухачем, у радіостанції вже давно є свій, рідний контент. Саме на "Тисі FM" розбивають стереотип про брак вартих уваги українських виконавців.

Радійники люблять свою роботу, а тому намагаються всім тим, хто вмикає радіо на хвилю "Тиси", підняти настрій та подарувати хвилини щирого і невимушеного спілкування.

Радіо по-закарпатськи: Коли мовчить "галя", "Тиса" не спить - фото 4

 

Читайте також: Допомогти не можна знищити: Як телевізійники економлять для чиновників гроші