Святкові інсталяції і безліч писанок: На площі Народній вирує фестиваль "Воскресни, писанко!"

Відвідати великоднє містечко з писанковими деревами та різноманітними композиціями ужгородці та гості міста зможуть до 7 травня

Про це повідомили в Ужгородській міській раді, пише Depo.Закарпаття.

Традиційне писанкове містечко розгорнули на площі Народній в Ужгороді – напередодні великодніх свят стартував п’ятий обласний фестиваль-конкурс "Воскресни, писанко!". На головній площі краю мешканці всіх куточків Закарпаття представили 55 тематичних композицій, у яких передали великодні традиції кожного району від давнини до сьогодення.

До створення писанкового містечка, деревцят, на кожному з яких кілька сотень головних атрибутів Великодня, долучилися всі школи та садочки області, заклади професійно-технічної освіти.

Кращі роботи члени журі визначили у трьох номінаціях: "пасхальне дерево", "сюжетна тематична композиція" та "великодній рушник". Окрім виставки композицій, серед яких зобразили і гуцульське село з хатками напередодні Христового Воскресіння, на площі Народній учасники фестивалю проводять численні майстер-класи. Тут можна навчитися робити писанки в різних техніках, зокрема шкрябанки, зернівки, прикрашені квілінгом, декупажем, бісером тощо.

Відвідати великоднє містечко з писанковими деревами та різноманітними композиціями ужгородці та гості міста зможуть до 7 травня.

Нагадаємо, у той час, як Ужгород "вибухнув" сакурами та тюльпанами, Ясіня на закарпатській Рахівщині вкрило снігом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття