ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд заборонив підвищувати ціни на проїзд в Ужгороді (ДОКУМЕНТИ)

Ужгородський міськрайонний суд задовольнив клопотання правозахисника Віталія Грегора про визнання скасування рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради від 9 липня 2014 року «Про тарифи на міські пасажирські перевезення»
Depo.
1 квітня 2015 10:00
ФОТО: depo.ua
Суд заборонив підвищувати ціни на проїзд в Ужгороді (ДОКУМЕНТИ)
Суд заборонив підвищувати ціни на проїзд в Ужгороді (ДОКУМЕНТИ)

Цим рішенням було протиправно встановлено тариф на перевезення одного пасажира автобусами міського сполучення, які працюють у режимі руху маршрутного таксі, у розмірі 3 грн, пише Закарпаття Онлайн.

Причиною судового позову правозахисника та обґрунтованого невдоволення громадськості стали протиправне встановлення міською радою нових тарифів на пасажирські перевезення та відсутність жодних покращень умов перевезень.

На найближчу сесію, 9 квітня, виконком пропонує винести питання про встановлення тарифу у розмірі 4 грн., що викликало нову хвилю протестів. Так, у резолюції, прийнятій на чергових громадських слуханнях з приводу перегляду тарифів на перевезення пасажирів, було підтримано вимогу до міської ради дотримуватися прозорості у питанні перевезень та оптимізації мережі міських рейсів.