Очільнику облавтодору Закарпаття майже пробачили збитки на 1,85 млн грн

За шкоду в майже два мільйони гривень керівник Закарпатського облавтодору відбувся штрафом у 15 тисяч гривень

Очільнику облавтодору Закарпаття майже п…

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на "Главком".

Між прокурором Генеральної прокуратури України та керівником Закарпатського облавтодору укладено угоду про визнання винуватості, повідомили Depo.Закарпаття в пресслужбі Ужгородського міськрайонного суду.

Керівник підприємства обвинувачувався прокуратурою у зловживанні повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді шкоди в майже два мільйони гривень. У вказаній угоді прокурор та обвинувачений узгодили міру покарання – штраф на суму 15 тисяч гривень. 

В судовому засіданні прокурор просив суд затвердити угоду про визнання винуватості та призначити обвинуваченому покарання у вигляді 15 тисяч гривень штрафу без позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Відповідно до вимог процесуального законодавства, оскільки сторони узгодили між собою істотні умови справи, в тому числі й міру покарання, судом угоду про визнання винуватості було затверджено й постановлено відповідний вирок.

Іван Немеш працює керівником Закарпатського облавтодору з червня 2014 року.  У березні 2019 року йому було повідомлено про підозру за заволодіння бюджетними коштами.

Читайте також: На Закарпатті перевірили облавтодор

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook