UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Сталося: З центральної частини Ужгорода заберуть рекламні конструкції

Виконавчий комітет Ужгородської міської ради прийняв рішення про розміщення зовнішньої реклами

Сталося: З центральної частини Ужгорода…

Про це Depo.Закарпаття повідомили у пресслужбі міськради Ужгорода.

Не продовжувати дію дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами в історичній частині Ужгорода – таке рішення прийняли сьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету міськради. Зокрема, на вулицях Августина Волошина, Олександра Довженка, Підгірній, площах Поштовій, Жупанатській, Корятовича, Театральній та інших.

Також досягли з підприємцями згоди провести модернізацію рекламних конструкцій, дозволи на які сьогодні продовжили: упродовж 6 місяців у центральній зоні міста та протягом 2 років –у серединній та периферійній зоні.

Модернізація передбачає:
– рекламні конструкції типу "білборд" будуть розміщені на одному рівні від горизонтальної поверхні ґрунту (дорожнього покриття) і на однаковій відстані від дороги (враховуючи особливості містобудівної ситуації);
– фундаменти рекламних конструкцій будуть заглиблені в ґрунт із відновленням благоустрою (якщо це небезпечно, бо там розміщені лінії тепло-, енерго- водопостачання, комунікаційних засобів тощо рекламна конструкція підлягає зміщенню або перенесенню на рівнозначне місце, де наявна технічна можливість заглиблення фундаменту опори)

Опори рекламних конструкцій типу "білборд" слід пофарбувати в один уніфікований колір (RAL 7005) – упродовж 6 місяців у центральній та серединній зонах та 9 місяців у периферійній зоні.

Дозволи на рекламні конструкції, які розміщені у районі ТЦ "Токіо", вулиці Минайської (транспортне коло - перехрестя), універмагу "Україна", проспекту Свободи (16-поверхівка) продовжили за умови, що протягом двох років усунуть недоліки розміщення - скупченості рекламних конструкцій тощо.

Нагадаємо, в Ужгороді визначили, коли можна безкоштовно тренуватися на стадіоні "Авангард".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook