Стало відомо, скільки закарпатці платитимуть за газ

У травні газ по 8, 41 грн./куб., а в червні платитимемо вже на 38 копійок більше

"Закарпатгаззбут" озвучив нову ціну газу для населення області, повідомляє Depo.Закарпаття

Уряд, НКРЕКП та Нафтогаз нарешті врегулювали ціну газу для побутових споживачів з 1 травня 2019 року. Її розмір для Закарпатської області у травні становить – 8 410 грн за тисячу кубометрів, а у червні  - 8 790. Коливання ціни пов’язане виключно із групою Нафтогаз: по-перше, змінилась оптова ціна газу від НАК "Нафтогаз України", по-друге, для "Укртрансгазу" введені нові тарифи на транспортування газу. Саме через зміну цих тарифів з 1 травня кожен регіон отримує свою ціну газу для населення.  

У додаткових угодах, які НАК "Нафтогаз України" надіслав на адресу ТОВ «Закарпатгаз Збут» як постачальника із спеціальними обов’язками, оптова ціна газу, за якою Нафтогаз продає газ для потреб населення з 1 травня 2019 року становитиме 7 188 грн за тисячу кубометрів, а з 1 червня по 7 558. Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг встановила для АТ "Укртрансгаз" нові тарифи на транспортування газу. У зв’язку із зміною тарифів "Укртрансгазу" кінцева ціна газу для побутових споживачів буде різною по всій території України.

До цього нововведення ціна газу була єдина для споживачів у всіх областях, тому що діяв однаковий загальний тариф на доставку газу. Загальний тариф на доставку складався з тарифу на транспортування для "Укртрансгаз" та тарифу на розподіл для операторів ГРМ. Тож із 1 травня для кожного регіону буде діяти свій тариф на доставку газу.

Нагадаємо, що на Закарпатті побільшало мільйонерів. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття