ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ситуація на ринку нерухомості ставить закарпатців у безвихідь (ВІДЕО)

У нинішніх умовах закарпатці з середнім рівнем доходу не можуть собі дозволити придбати нове житло
Depo.
18 травня 2015 08:45
ФОТО: depo.ua
Ситуація на ринку нерухомості ставить закарпатців у безвихідь (ВІДЕО)
Ситуація на ринку нерухомості ставить закарпатців у безвихідь (ВІДЕО)

Умови кредитування у банках стали жорсткими, навіть, недосяжними для середньостатистичного закарпатця. Щомісячна зарплатня повинна вдвічі перевищувати виплати за кредит. Також враховується наявність дітей, кредитна історія тощо. Та у більшості банків кредит на житло взагалі не видають, пише Закарпаття.depo.ua.

Ріелтори переконують: ціни на житло не змінилися, навіть трохи здешевшали у доларах. А от у гривнях - зросли вдвічі. Тому і продавців поменшало - за такі гроші нерухомість продати важко, а поступатися в ціні не хочуть. Сьогодні середня вартість однокімнатної квартири - 20 тисяч доларів, а будинку - 80. Ріелтори кажуть - у кредит купувати житло стали значно менше - лише 2% покупців, інші - заощаджують. Також останнім часом набув популярності обмін нерухомості: квартиру в місті віддають за будинок у селах неподалік.

Ситуація на ринку житла ставить закарпатців у безвихідь. Економісти підраховують: якщо із зарплати закарпатців відкладати щомісяця по 10% на житло, то за 250 років можна купити двокімнатну квартиру.