ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сільська громада Закарпаття передала в АТО мікроавтобус (ВІДЕО)

Активісти поїхали на Схід, щоб передати учасникам АТО мікроавтобус, подарований громадою села Довге
Depo.
18 червня 2015 07:23
ФОТО: depo.ua
Сільська громада Закарпаття передала в АТО мікроавтобус (ВІДЕО)
Сільська громада Закарпаття передала в АТО мікроавтобус (ВІДЕО)

Окрім того, аби підтримати воїнів на передовій, відправився у подорож і народний колектив"Незабудка". Така акція підняла настрій та бойовий дух бійців, які вже чимало часу не бачили близьких та рідних, пише Закарпаття.depo.ua

Уже вкотре волонтери та прості люди збирають кошти, щоб допомогти бійцям АТО, які знаходяться на Сході нашої країни та захищають цілісність держави. Довжанська громада на зібрані кошти придбала мікроавтобус, який неодмінно стане у пригоді напередовій, та передала його земляку, призваному по мобілізації.

Невеличкий мікроавтобус дуже зручно використовувати для перевезення малогабаритного вантажу. Крім того, він більш безпечний у порівнянні з величезними військовими машинами, які можуть стати легкими мішенями для обстрілу.

З активістами розважити і підтримати воїнів гуморесками та закарпатським фольклором вирушив народний гурт "Незабудка", який серед своїх отримав жартівливу назву "шайка АТО". Гурт виступив з концертом безпосередньо на місці дислокації 24 бригади, потім відправилися піднімати настрій та додавати позитиву і бійцям, які знаходяться на передовій. Виконавши благородну місію, з піснями і хорошим настроєм, активісти відправилися додому. На зворотньому шляху вкотре довелось побачити жахливі реалії війни, але біда оминула їх.
Якими б важкими не були будні військових, вони відчувають постійну підтримку земляків із Закарпаття.

Більше про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua