ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Семерак подивився на ведмедів у "Синевирі"

Міністерство екології та природних ресурсів готове фінансувати відновлення унікального Музею лісу і сплаву за кошти Євросоюзу
Depo.
23 серпня 2016 09:34
ФОТО: depo.ua
Семерак подивився на ведмедів у "Синевирі"
Семерак подивився на ведмедів у "Синевирі"

Під час відзначення фольклорного фестивалю "На Синевир трембіти кличуть" міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак разом із керівниками Закарпатської області відвідав кілька унікальних об’єктів, що розташовані в межах Національного природного парку "Синевир", пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Геннадія Москаля.

Один із них – єдиний в Україні та Європі Центр реабілітації бурих ведмедів, що потребує розширення. На сьогодні по Україні є 37 рішень судів про вилучення від різних власників бурих ведмедів, із якими жорстоко поводилися. Прийняти на реабілітацію таку кількість тварин Центр не має можливості, тому Семерак розгляне питання його розширення після повернення до Києва.

Ще одним об’єктом уваги міністра та керівників Закарпаття став Музей лісу й сплаву на Чорній Річці, який не має аналогів у Європі (схожий музей діє тільки в Канаді). Закарпатський музей разом із Синевирським озером міг би стати однією з найпривабливіших туристичних візитівок Закарпаття. Однак не став, оскільки спочатку був пошкоджений стихійним лихом, а далі став об’єктом рейдерської атаки – музей із порушенням закону відчужили з Міністерства екології та природних ресурсів з метою подальшої приватизації.

"Спроби одного місцевого клану вкрасти Музей мало не погубили цей унікальний об’єкт, – зазначає Москаль. – Відновити його може тільки Мінекології, і ми вже почали процедуру повернення Музею лісу і сплаву на баланс міністерству. Після її завершення пан Остап пообіцяв залучити для відновлення музею кошти Європейського Союзу, виділені Україні для вирішення різних екологічних завдань. Зробимо все можливе, щоб відродити цю туристичну родзинку Закарпаття."

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття