СБУ підозрює угорський фонд на Закарпатті у сепаратизмі

У Закарпатському центрі економічного розвитку "Еган Еде" розцінюють цей акт як черговий напад, спрямований проти угорської громади Закарпаття

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційну сторінку фонду.

Благодійний фонд "Закарпатський центр економічного розвитку "Еган Еде" оприлюднив заяву, в якій засуджує СБУ, яка порушила проти них справу. У фонді зазначають, що служба безпеки підозрює їх у сепаратизмі.

"Розцінюємо цей акт як черговий напад, спрямований проти угорської громади Закарпаття, - йдеться у заяві. Також заявники обурені тим, що Україна, яка прямує до Європейського Союзу, вбачає небезпеку щодо своєї територіальної цілісності у допомозі, котра надходить з боку ЄС.

"Звертаємо увагу компетентних органів державної влади на те, що "Закарпатський центр економічного розвитку "Еган Еде", який є офіційно зареєстрованою організацією в Закарпатській області, діє на підставі законодавства України. Сфера його діяльності розповсюджується на підприємців, котрі мешкають в нашій області, сприяючи тому, щоб населення, яке живе в економічній скруті, змогло залишитися та досягти добробуту на рідній землі", - йдеться в заяві фонду.

Нагадаємо, що на Закарпатті "Центр "Еган Еде" активно діє в Берегівському, Виноградівському, Ужгородському, Мукачівському, Хустському, Тячівському.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #СБУ