Румунські прикордонники вилучили 37 тис пачок сигарет із Закарпаття

Лише за одну добу прикордонники територіальної інспекції прикордонної поліції Сігету Мармацієй виявили і вилучили понад 37 тис пачок контрабандних сигарет українського походження

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на Mukachevo.net.

Так, 24 червня, прикордонники приблизно о 10:30 намагалися зупинити автомобіль Fiat, який рухався в районі Довго Поля. Однак водій проігнорував стоп-сигнали, продовжуючи швидкісний рух. Працівники прикордонної поліції влаштували погоню за автомобілем, і незабаром його виявили покинутими. Очевидно, що водій втратив контроль над кермом, і врізався у дерево на узбіччі. У салоні було виявлено 12 440 пачок сигарет українського походження на суму 146 000 леїв. Незабаром було затримано і румунського громадянина, який перевозив контрабанду.

Цього ж дня у районі Вишівської Долини прикордонники помітили кількох людей, які переміщували великі пакунки поблизу кордону.

Аби їх зупинити було здійснено 6 попереджувальних пострілів вгору. Однак контрабандистам вдалося втекти вплав через Тису на територію України. Про подію було негайно повідомлено українські прикордонні органи. Згодом з'ясувалося, що порушників кордону було затримано, вони виявилися громадянами України. На місці вилучено майже 6 000 пачок сигарет.

Пізніше біля кордону було виявлено ще 18 731 пачок сигарет на суму 220.000 леїв.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook