ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

"Рокаш" постарався: "Варишське пиво" матиме свій гімн

Мукачево готується до фестивалю "Варишське пиво", який відбудеться з 14 по 17 вересня 

Depo.
13 вересня 2017 16:46
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Закарпаття повідомила прес-служба Мукачівської міськради.

Як повідомили організатори, на гостей фесту чекає активна розважальна програма. Участь у фестивалі цьогоріч візьмуть 11 закарпатських пивоварень, які варять крафтове пиво. Звісно буде представлені й виробники харчової продукції, які представлять тематичне пивне меню. А офіційно "Варишське пиво" відкриють в п'ятницю, о 18:00 на території парку "Перемога".

У п"ятницю на головній сцені виступатиме гурт "Рокаш", який цьогоріч створив гімн фестивалю. В наступні дні виступатимуть всеукраїнські гурти. В суботу проведуть в рамках фесту олімпійські пивні ігри, конкурси. Переможці отримають можливість політати на повітряній кулі в неділю над містом.

Також на території парку будуть організовані курси практичного пивоваріння. У суботу й неділю працюватиме й ремісниче містечко, де навчатимуть ткацтву, гончарству, лозоплетінню.

Для тих, хто завітає на фестиваль родинами, буде змога залишити дітей на спеціально облаштованій дитячій зоні, де з ними займатимуться аніматори. Будуть облаштовані спеціально павільйони та дитячі ігрові майданчики.

Фестивальне містечко працюватиме щодня з 11 до 22:00.

Нагадаємо, на Закарпатті триває підготовка до масштабного просвітницького форуму про Харківщину.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття