ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Родина воїна АТО із Закарпаття взяла участь в українській акції у Венеції

Предмети із зони бойових дій на Сході і очікування українських військових із війни. Так Україна представляє себе на на Вінеційському бієнале
Depo.
11 травня 2015 16:39
ФОТО: depo.ua
Родина воїна АТО із Закарпаття взяла участь в українській акції у Венеції
Родина воїна АТО із Закарпаття взяла участь в українській акції у Венеції

Одну з найважливіших і найпрестижніших виставок сучасного мистецтва офіційно відкриють 9 травня. Тоді журі оголосить переможця і визначить, яка країна отримає головну нагороду - золотого венеційського лева.ю пише Закарпаття.depo.ua.

Загалом у мистецьких змаганнях беруть участь 89 країн. Український павільйон розташований на набережній у Венеції - там спорудили скляну конструкцію з синьо-жовтим прапором на вершечку. Ця споруда символізує відкритість України всьому світові і її готовність змінюватися.

У мистецькій акції були задіяні і родини бійців АТО. В будинках та квартирах, де мешкають сім'ї українських військових було встановлено ВЕБ-камери. Їх мета - показати момент повернення сина, брата, батька додому у онлайн-режимі. За час акції додому у відпустку повернувся один з військових. Таку камеру встановили і у Берегові - в родині Василя Вовкуновича.

"Наша сім'я, завдяки батькові, який зараз обороняє Україну із побратимами в Авдіївці, також є учасником даного мистецького проекту. Суть проекту: зафіксувати очікування сім"ї та саме повернення воїна додому. Надіюсь, що очікування буде нетривалим, і тато повернеться живим і здоровим", - про це повідомила донька бійця батальйону "СІЧ" Ірина Вовкунович, повідомляє Beregovo.Today.