Різдвяні традиції: У Закарпатській ОДА виступили колядники зі Словаччини (ФОТО)

У третій день Різдва на Закарпаття завітали юні колядники зі Словаччини

Про це повідомили у прес-службі облдержадміністрації, пише Depo.Закарпаття.

Дітей з міста Вранов-над-Топльоу привіз до Закарпаття Почесний Консул України в Словаччині Станіслав Обіцький. Зустрів делегацію голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Вітав земляків і Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Мірослав Мойжіта.

"Ми приїжджаємо на Закарпаття вже ввосьме. Це чудова традиція. Наш колектив привіз не лише різдвяні пісні, але й обряди і вертеп. Діти люблять готуватися до Різдва, адже для них це особливе свято", – розповіла словацький педагог Юліана Микитова.

Біля новорічної ялинки в атріумі обласної адміністрації лунали словацькі колядки, а глядачі вертепного дійства із задоволенням підспівували юним бетлегемщикам. Діти підготували майже годинну програму зі співами і танцями, різдвяними віршами і театралізованими постановками.

Колоритний творчий доробок талановитих колядників також побачать в Ужгородській міській раді і у Спеціалізованій ЗОШ №4 із поглибленим вивченням словацької мови. Вже завтра різдвяні пісні лунатимуть і на сцені Міжнародного фестивалю "Василля".

Нагадаємо, фестиваль "Василля" вже частує закарпатців та гостей свята.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття