ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рівіс розповів, завдяки чому "пережив" трьох губернаторів

Голова обласної ради Михайло Рівіс відповів на питання журналіста ОДТРК "Тиса-1"
Depo.
21 січня 2016 12:46
ФОТО: depo.ua
Рівіс розповів, завдяки чому "пережив" трьох губернаторів
Рівіс розповів, завдяки чому "пережив" трьох губернаторів

За рік Михайлу Рівісу вдалося попрацювати з трьома губернаторами - Валерієм Лунченком, Василем Губалем та Геннадієм Москалем. Завдяки чому, яким якостям вдалося втриматись на посаді, він роз'яснив у програмі "Про головне" на обласному телебаченні, пише Depo.Закарпаття.

"В облдержадміністрацію прийшов з Валерієм Лунченком - це була його пропозиція. З Василем Івановичем працював фактично на межі звільнення. В особовій справі є погодження Адміністрації Президента на моє звільнення, є погоджений Василем Івановичем і наказ на моє звільнення, нема тільки дати - не судилося цій графі бути заповненою. Незважаючи на це, я працював, їздив кілька разів у зону АТО, де ми будували фортифікаційні споруди.

До речі, Закарпатська область успішно з цим справилася. Ми почали працювати над відбудовою автодоріг в області, витягувати автодорожнє господарство з боргової ями. Коли прийшов на посаду, автодорожнє господарство мало мінус 25 мільйонів гривень, величезний кредит і 6 місяців заборгованості по зарплаті. На початку цього року цього всього нема, є тільки розстрочена сплата по ПДВ. Тому моя відповідь: не дуже займався політикою, а займався роботою", - сказав Рівіс.

На питання, чий стиль управління йому більше імпонував, Рівіс відповів:

"Валерій Валерійович пробував себе в адміністративній площині вперше. Тобто він вчився разом із мною. Тому сприймати його стиль керування як завершений, я б не став. Він дуже швидко розвивається і дуже багато вчиться, росте як політик. Переконаний, він має хороші перспективи.

Василь Іванович мав свій стиль, але не зовсім сформований ним. Це відчувалося, це знало багато людей, але він намагався триматися своєї лінії.

З Геннадієм Геннадійовичем працювати було одне задоволення. Людина чітко ставить завдання, чітко контролює їх виконання, але в межах поставленого завдання ти можеш робити те, що вважаєш за потрібне. Його цікавить тільки позитивний кінцевий результат".

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття