Рейтинг губернаторів: У Москаля - аграрний провал

Незважаючи на провали, губернатор Закарпаття Геннадій Москаль зайняв п'ятий рядок рейтингу за підсумками 2016-го року

Depo.
20 березня 2017 10:10
ФОТО: depo.ua

Український впливовий тижневик "Ділова столиця" оприлюднив рейтинг голів облдерж­адміністрацій за підсумками розвитку регіонів за 2016-й рік, складений на підставі 24-х найбільш значущих показників Державної служби статистики. У рейтингу враховані дані 23-х мирних регіонів України – без окупованого Криму та напівокупованого Донбасу.

Закарпатська область посіла останнє місце за динамікою сільського господарства, допустивши спад на 4,1%. Зокрема, виробництво молока скоротилося на 10,6%, м'яса - на 2,7%, картоплі - на 2,1%.

Також на Закарпатті зафіксована найвища смертність дітей у віці до одного року. Область посіла передостаннє місце за обсягом освоєних капітальних інвестицій на душу населення, третє місце знизу - за обсягом виконаних будівельних робіт на одного жителя, четверте знизу - по динаміці роздрібної торгівлі.

Але при всіх цих провалах губернатор Геннадій Москаль зайняв п'ятий рядок рейтингу (37,5 балів).

Закарпаття – єдиний регіон в Україні, де у грудні офіційна заробітна плата всіх штатних працівників-юридичних осіб була вище мінімальної. Також область увійшла в трійку регіонів з найбільшим ростом реальної заробітної плати, найкращим гендерним співвідношенням зарплат, найменшою заборгованістю по зарплаті на одного працівника та найменшою заборгованістю місцевих бюджетів підприємствам ЖКГ на одного мешканця. Крім того, Закарпаття один із двох регіонів країни з найбільшою народжуваністю і найнижчою смертністю. Область також у п'ятірці кращих за динамікою чисельності штатних працівників та одна з кращих за динамікою експорту.

Перші три місця в "Рейтингу губернаторів" за підсумками минулого року займають голови Київської міськдержадміністрації, Київської та Одеської ОДА. На останніх опинилися голови Запорізької, Чернігівської та Сумської облдержадміністрацій.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття