ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полторак пообіцяв нове житло сім'ям загиблих в АТО закарпатців за місяць-два

В Ужгороді міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак зустрівся з дружинами та матерями бійців, які загинули на Сході під час АТО
Depo.
29 червня 2015 18:08
ФОТО: depo.ua
Полторак пообіцяв нове житло сім
Полторак пообіцяв нове житло сім'ям загиблих в АТО закарпатців за місяць-два

Зустріч була присвячена вирішенню соціально-побутових питань родин бійців, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на прес-службу Закарпатської ОДА.

Найгостріше на порядку денному - житлові проблеми. Рідні загиблих саме це питання поставили руба перед урядовцем.

"Протягом місяця-двох придбаємо для вас нове житло. Беру справу на свій контроль", - пообіцяв Полторак.

Це стосується сімей тих загиблих, які були штатними військовослужбовцями - найближчим часом житлові питання сімей загиблих військовослужбовців, які перебували на квартирному обліку, буде вирішено. За словами урядовця, Міністерство оборони закупить квартири, що відповідатимуть потребам кожної сім'ї, з урахуванням їхніх побажань.

"Що ж до мобілізованих, то тут складніше, - визнав урядовець. - Але ініціюю пришвидшення розподілу коштів від Мінсоцполітики. Наступного тижня підніму цю тему на засіданні Кабінету Міністрів", - сказав Степан Полторак.

Нагадаємо, сьогодні під час робочого візиту на Закарпаття Степан Полторак взяв участь у обговоренні результатів п'ятої черги часткової мобілізації та готовності до шостої

Також Міністр оборони відвідав Мукачівський військовий шпиталь.

 

Більше про життя Закарпаття читайте на zak.depo.ua