Прокурор просить 10 років позбавлення волі для колишнього керівника Перечинської РДА

Під час дебатів прокурор підтримав весь обсяг наведених у суді доказів та попросив суд призначити обвинуваченому максимальну міру покарання, яка передбачена санкцією інкримінованої статті - 10 років 

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області, пише Depo.Закарпаття.

12 червня 2019 року, у Перечинському районному суді відбулись судові дебати у кримінальному провадженні за обвинувачення колишнього керівника Перечинської РДА у смертельній ДТП.

Під час дебатів прокурор підтримав весь обсяг наведених у суді доказів та попросив суд призначити обвинуваченому максимальну міру покарання, яка передбачена санкцією інкримінованої статті, а саме - 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки.

Під час дебатів обвинувачений свою вину визнав у повному обсязі. Після цього суд видалився до нарадчої кімнати для ухвалення вироку, який, попередньо, має бути проголошений 14 червня 2019 року.

Нагадаємо, торік у липні керівник Перечинської РДА Віктор Олефір на своєму автомобілі скоїв наїзд на двох жінок. Одна з них померла в Перечинській лікарні тієї ж ночі, інша - в обласній наступного дня. На попередніх судових засіданнях Віктор Олефір свою провину визнав. Доведено, що він був у стані алкогольного сп'яніння.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття