Прокуратура відкрила кримінальне провадження через неякісний ремонт доріг в Ужгороді

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом службової недбалості службовців департаменту міського господарства Ужгородської міськради з контролю виконанням ремонту доріг у місті

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області, пише Depo.Закарпаття.

Прокуратура Закарпатської області, за повідомленням у засобах масової інформації, зареєструвала кримінальне провадження щодо неналежного виконання службових обов'язків службовими особами Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради щодо контролю за виконанням робіт по капітальному ремонту ряду доріг у м. Ужгороді.

Під час аналізу повідомлень ЗМІ та їх співставлень з інформацією на інтернет-ресурсі "Прозорро" встановлено, що роботи по договорам, щодо реконструкції та ремонту доріг обласного центру, які укладені у 2017 р. між Дертаментом міського господарства Ужгородської міської ради та рядом товариств, не виконані.

Це свідчить про можливе неналежне виконання службовими особами Департаменту міського господарства міськради своїх службових обов'язків, адже через неналежний контроль за виконанням договірних зобов'язань підрядниками, прийняття робіт неналежної якості та їх оплату - спричинено істотну шкоду територіальній громаді міста Ужгорода.

Першочергова кваліфікація у даному кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 367 КК України - службова недбалість.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні доручено здійснювати СВ УСБУ в Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокуратури області.

Нагадаємо, на Закарпатті вінничани відремонтують одну з найгірших доріг в області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття