UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Проект розвитку Українських Карпат буде готовий до вересня

Одним із головних пріоритетів у владі називають транспортну доступність до гірських населених пунктів

12 серпня на Закарпатті відбувся круглий стіл з обговорення перспектив розвитку гірських територій українських Карпат за участі першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслава Негоди, інформує Закарпатський ЦРМС, пише Depo.Закарпаття.

У вступному слові пан Негода наголосив, що розвиток гірських територій українських Карпат є одним із пріоритетів влади. Він висловив сподівання, що нинішній круглий стіл відкриє нові можливості, оскільки нам потрібен розвиток, а не просто розмови про труднощі. На гірських територіях проживає майже мільйон людей, з них 279 тисяч – на високогірних територіях. Водночас, більшість гірських територій (від 400 метрів над рівнем моря) є важкодоступними, рівень соціально-економічного розвитку значно нижчий, ніж загалом по Україні, а їх ресурсний потенціал не реалізований. Одним із головних пріоритетів заступник міністра назвав транспортну доступність до гірських населених пунктів.

Під час круглого столу обговорили пріоритетні кроки для сприяння розвитку туризму в Карпатському регіоні, збереження довкілля, залучення міжнародної технічної допомоги та інших видів грантової допомоги, проблеми і стан розвитку лісової промисловості.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook