Про здоров’я: Від яких ранкових звичок треба позбутися, щоб день пройшов успішно

Багато людей, самі того не усвідомлюючи, прокинувшись, роблять речі, які заважають їхній продуктивності і підвищують рівень стресу

Про здоров’я: Від яких ранкових звичок т…

Для того, аби день був успішним, потрібно правильно провести ранок. Є кілька ранкових звичок, від яких варто позбутися, пише видання "Медицина", передає Depo.Закарпаття.

Вставати з ліжка за 10 хвилин до виходу і збиратися поспіхом. Прокинутися за першим дзвінком будильника буває дуже складно, тому багато піддаються спокусі і переводять його по кілька разів. Але потім, коли залишається 10 хвилин до виходу, вони бігають по квартирі, хапають першу-ліпшу одежину, швидко випивають каву, нормально не снідають, і біжать на роботу. Такий поспіх і страх запізнення підвищує в організмі вироблення гормону стресу, а він заважає налаштуватися на продуктивну роботу. Куди простіше пожертвувати 15 хвилинами сну вранці, але зібратися неквапливо.

Снідати, коли ще не голодні. Сніданок – це головний прийом їжі, тому дієтологи не рекомендують його пропускати. Але є люди, які за своїми індивідуальними особливостями, не відчувають після пробудження почуття голоду. У таких випадках не варто в себе насильно впихати омлет або вівсянку. Краще харчуватися по системі інтервального голодування (16/8, тобто 16 годин не вживати їжу, а є в протягом 8 годин).

Читати вранці новини. У фільмах постійно показують успішних людей, які починають ранок з газети або новинної стрічки. Така звичка створює ілюзію, що людина тримає руку на пульсі, стежить за світовими подіями і готова підтримати бесіду про них з першим зустрічним. Насправді новинна стрічка рідко буває позитивною, так що її читання різко підвищує рівень стресу, до якого більшість з нас і так схильні з ранку. Це загрожує підвищеною дратівливістю протягом дня, збільшенням кількості конфліктів і негативним настроєм.

Інтенсивні тренування. Після пробудження не варто навантажувати свій організм інтенсивними тренуваннями, півгодинної зарядки буде достатньо, щоб зарядитися енергією. Тіло після сну буває не готове до серйозного фізичного навантаження і сприймає його як стресову ситуацію, а це підвищує стомлюваність, провокує мігрень і зайву вагу.

Виконувати вранці легкі і приємні справи, відкладаючи складні на потім. Ранок - саме той час, щоб позбутися від неприємних справ і завдань. Не варто їх розтягувати на весь день, тому що вони заважатимуть нормально зосередитися на роботі. Коли людина позбувається складних справ, то відчуває полегшення і зможе перейти до більш приємних і легких справ.

Читайте також: Про здоров’я: Як сміх впливає на людину, і чому сміятися треба якомога частіше

Про здоров’я: Які ознаки того, що людина їсть занадто багато цукру

Про здоров’я: ТОП-5 продуктів, які допоможуть кинути палити

Про здоров’я: ТОП-5 продуктів, які очищують і оновлюють печінку

Про здоров’я: Що може розповісти про організм людини її язик

 

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme