ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Про все, крім земельних питань: Відбулась сесія Ужгородської міськради

На порядку денному чергової сесії Ужгородської міської ради — 69 питань, левову частину з яких складали земельні

Depo.
13 вересня 2017 09:20
ФОТО: depo.ua

У вівторок, 12 вересня, відбулась чергова сесія Ужгородської міськради. На порядку денному було 69 питань, левову частину з яких складали земельні. Втім, їх пакетом зняли із розгляду. Через рекомендації правоохоронних органів, прокуратури та скасування судом Генплану Ужгорода та плану зонування міста.

"Відмінено рішення про затвердження генплану міста, діє Генплану 2004 року. Втім, були подані заяви щодо викупу земельних ділянок, але через відсутній генплан, потрібно розробити детальний план територій. Тому низку питань було знято, розробити детальний план територій, і у майбутньому заявники, які мають бажання викупити ділянки, вони їх зможуть придбати. Тільки по деяких питаннях, зокрема, по їх викупу. Їх не можна розглядати без розробки детального плану. А питання надання ділянок, АТОвцям, ми їх розглянули і прийняли позитивні рішення", - прокоментував ситуацію мер Ужгорода Богдан Андріїв.

Серед інших, депутати прийняли рішення збільшити кошти медичної субвенції у 2017 році з надання послуг з охорони здоров'я населенню міста Чоп на суму 450 тис. грн.

Згідно з Додатковою угодою до договору між Ужгородською та Чопською міськими радами про передачу коштів медичної субвенції, яку сьогодні затвердили, Чопська міська рада замовляє, а Ужгородська міська рада збільшує надання у 2017 році послуги з охорони здоров'я населенню Чопа за видами медичної практики, які відсутні в лікувально-профілактичних закладах Чопа на суму 450 тис. грн.

Додаткова угода набирає чинності після затвердження на сесіях Чопської міської ради та Ужгородської міської ради і діє з моменту затвердження до 31 грудня 2017 року.

Також депутати внесли зміни до Програми встановлення автономного електричного опалення у м. Ужгород на 2017 рік. Зокрема, виклали у новій редакції Паспорт Програми, внесли зміни у розділ 4, що стосується фінансування Програми.

На 2017 рік було передбачено 200 тисяч гривень. Враховуючи те, що у міську раду продовжують надходити звернення від учасників бойових дій, інвалідів щодо встановлення автономного електричного опалення, загальний обсяг коштів на 2017 рік збільшили до 500 тисяч гривень.

На Програму впровадження системи відеоспостереження в Ужгороді на 2016-2018 роки передбачили 2 млн 290 тис. На депутатські запити, зокрема, у міській раді обіцяють і підсвітити небезпечні пішохідні переходи в Ужгороді, як це зробили, до прикладу, на вул. Минайській.

"Пішохідні переходи є у проекті, шукаємо компанію, яка має ліцензію і дозволи на розробку даних проектів на перехрестях. Такі перехрестя, як на вул. Минайській, це складні проекти, фінансова частина їх складає близько 120 тис. грн. На усі депутатські запити так само будуть виготовлені і розроблені проекти, але по мірі надходження фінансування в міській раді" , - розповів директор департаменту міського господарства Володимир Бабидорич.

Депутати обрали меру нового заступника. Василь Гомонай відповідатиме він за комунальну сферу, господарську діяльність, вестиме контроль за департаментом міського господарства.

Традиційно до Дня міста визначають і лауреатів "Почесної відзнаки Ужгородської міської ради" та почесних громадян Ужгорода. Цьогоріч підтримали кандидатуру Омеляна Сокача – заслуженого артиста України, головного диригента академічного камерного хору "Кантус"; а також дипломатів – звання присвоїли Генконсулам Угорщини та Словаччини – Ендре Саліпскі та Янці Буріановій.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття