ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прикордонний відділ "Великий Березний" відтепер працює модернізовано

Із 15 квітня приступили до виконання службових обов'язків військовослужбовці реформованого відділу прикордонної служби "Великий Березний" Чопського загону

Depo.
16 квітня 2018 16:36
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Закарпаття повідомили у прес-службі Чопського прикордонного загону.

На виконання Концепції розвитку Державної прикордонної служби України та з метою удосконалення системи охорони держрубежів, було змінено саму структуру підрозділу та виведено її на новий організаційний рівень.

Відтепер відділ "Великий Березний" включатиме п'ять відділень прикордонної служби типу "В": "Верховина Бистра", "Стужиця", "Княгиня", "Новоселиця", "Великий Березний" та відділення прикордонної служби типу "А": "Малий Березний". Основні завдання, покладені на структурні підрозділи всередині відділу, буде розмежовано. Так, персонал відділень прикордонної служби типу "В" охоронятиме закріплені за ними ділянки "зеленого" кордону, відділення прикордонної служби типу "А" відповідатиме за здійснення прикордонного контролю в пункті пропуску "Малий Березний - Убля".

Нова структура управління передбачає більш ефективне та раціональне використання сил і засобів для підвищення надійності охорони кордону. Відділ "Великий Березний" є першим у Чопського прикордонному загоні, який зазнав змін у штатній структурі. За таким же зразком планується впродовж року модернізувати два інші відділи загону – "Ужгород" та "Чоп", що охопить усю ділянку відповідальності Чопського загону.

Нагадаємо, що цими днями на пунктах пропуску зі Словаччиною утворилися довжелезні черги.

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook