UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Прикмети автомобілістів: Що не можна робити перед далекою дорогою

Прикмети, пов'язані з поїздками на авто, які допоможуть водію в дорозі

Прикмети автомобілістів: Що не можна роб…

Майже всі люди, перед тим, як вирушити в далеку дорогу, розмірковують про те, чи все буде добре і яким чином пройде майбутня подорож, інформує Depo.Закарпаття з посиланням на Ukr.Media.

Ця традиція починається ще з наших предків, які приділяли величезну увагу пов'язаним з поїздками прикметами і прогнозам. Більша частина із них на сьогодні вже не актуальна, але є і кілька прикмет, в які продовжує вірити безліч людей.

Що забороняється робити перед виходом?

Прикмети, які нерозривно пов'язані з дорогою, дуже часто радять або застерігають від виконання певних дій, щоб забезпечити гарну подорож. Найбільш поширеними з них наступні:

Миття або стрижка волосся

Виконання цих дій перед вирушенням в дорогу могло стати причиною невдачі. Річ у тім, що волосся на постійній основі розглядалися як носій енергетичної сили. Саме тому, для запобігання втрати енергії, стригти волосся або мити його слід як мінімум за добу до запланованої дати подорожі.

Прибирання

В день поїздки нікому з родичів, а також безпосередньо мандрівникові, не слід замітати або мити підлогу, або виконувати прибирання будь-якого типу в будинку.

Для запобігання неприємностей в дорозі виконання цих справ слід відкласти до того, поки людина, що знаходиться в дорозі не досягне місця призначення:

  • Одна з найпопулярніших прикмет, згідно з якою забороняється щось підрізати або ж підшивати в результаті, людина, що подорожує ризикує ніколи більше не повернутися в те місце, де починала подорож;
  • Поганою прикметою також вважається, якщо водій упустить ключі перед виїздом, це може призвести до невдачі в дорозі;
  • Не слід займати або позичати кому-небудь грошові перед виїздом;
  • Ще одна поширена прикмета не радить обертатися перед тим, як вийти з дому, бо це може навести тугу і перешкодити досягненню головної мети поїздки. Крім того, не рекомендується тривалий час дивитися на проводжаючих, так є можливість їх вже не побачити.

Не можна повертатися перед дорогою

Окрему увагу слід приділити прикметі про те, що не можна повертатися додому перед поїздкою, в тому разі, якщо ви вже переступили поріг будинку. Причиною необхідності повернення можливо якась важлива річ, без наявності якої поїздка просто неможлива, наприклад, паспорт або ключі від автомобіля. При попаданні в таку ситуацію, слід подивитися в дзеркало, і показати своєму відображенню язик. Вважається, що це допоможе відвернути нечисту силу, яка змогла заплутати думки людини.

Прикмети, які допоможуть привернути удачу в дорозі

Найбільшою популярністю і в цей час користується звичай "присісти на доріжку". Вважається, що у даному разі подорож буде легкою і пройде вдало. Сидіти не слід занадто довго, після чого сказати "Ну, з Богом", і вирушати в дорогу.

Крім того, перед тим, як вийти з дому, можна взятися рукою за край столу. Є думка, що стіл є символом домашнього даху і зв'язку з рідним місцем. Якщо доторкнутися до нього перед дорогою, то обов'язково вийде повернутися.

Підсумок

З давніх часів у наших пращурів була велика кількість прикмет, пов'язаних з поїздками. В умовах сучасних реалій актуальними з них залишилися далеко не всі. Вірити в них чи ні — кожен вирішує самостійно. Але не дарма вони до сих пір існують.

Нагадаємо, що водії часто використовують для спілкування на дорозі вироблену роками мову жестів.

Читайте також: На які машини найчастіше встановлюють "газ": ТОП-20 моделей (ІНФОГРАФІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"