ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Посол Канади згадав, як закарпатці допомагали розбудовувати його країну

На Закарпатті перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук. У вівторок він зустрічався з керівництвом краю – очільниками ОДА та обласної ради
Depo.
14 квітня 2015 14:09
ФОТО: depo.ua
Посол Канади згадав, як закарпатці допомагали розбудовувати його країну
Посол Канади згадав, як закарпатці допомагали розбудовувати його країну

Романа Ващука призначено на посаду менше року тому. Свого часу, з 1994 по 1998 роки вже працював радником у Посольстві Канади в Україні. Має українське коріння - його батьки емігрували до Канади після Другої світової війни, пише Закарпаття depo.ua

Василь Губаль подякував пану Послу за ту підтримку, яку надає Канада нашій країні. "Наш край активно співпрацює з багатьма регіонами Європи, також хочемо залучити інвесторів із Канади. Ми відкриті до співпраці. Прозорість і публічність в діях - головне для цього", - зазначив голова ОДА.

За словами Посла Україна є ключовим європейським партнером Канади, яка і надалі підтримуватиме розвиток демократії та верховенства права у незалежній Україні.

"Свого часу закарпатці, які виїхали в Канаду активно допомагали розбудовувати країну. Нині ж ми надаємо підтримку, в тому числі і у військовій сфері. Через проекти підтримки ми вже залучили 400 млн. доларів. Головне, що наразі і керівництво країни, і громадяни хочуть змін в своїй країні. І тепер саме час для таких змін", - вважає Роман Ващук.