Порошенко звільнив Олефіра "згідно з поданою ним заявою"

Президент України підписав розпорядження про звільнення голови Перечинської ОДА, що вчинив "п'яну" смертельну ДТП

Відповідне розпорядження опубліковане на офіційному сайті президента України, пише Depo.Закарпаття.

Своїм розпорядженням від 20 липня 2018 року президент Петро Порошенко звільнив із займаної посади голову Перечинської РДА, котрий у п'яному стані за кермом авто збив двох жінок, одна з яких загинула одразу, а інша незабаром померла в лікарні.

Як ідеться в указі №106/2018-рп "Про звільнення В.Олефіра з посади голови Перечинської районної державної адміністрації Закарпатської області", що розміщений на офіційному сайті глави держави, Порошенко розпорядився "Звільнити ОЛЕФІРА Віктора Івановича з посади голови Перечинської районної державної адміністрації Закарпатської області згідно з поданою ним заявою".

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України 18 липня схвалив звільнення голови Перечинської районної державної адміністрації Закарпатської області Віктора Олефіра.

Додамо також, що увечері 13 липня в місті Перечин на вул. Жовтневій голова Перечинської РДА на джипі збив двох жінок віком 71 та 56 років. Молодша жінка померла від отриманих травм. За життя другої боролися лікарі закарпатської обласної клінічної лікарні ім.А.Новака, але вона померла 15 липня.

Олефіра усунули з посади, а 16 липня суд заарештував екс-главу Перечинської РДА до 11 вересня.

Читайте також: "Мажорна" ДТП: Чому вбивця Олефір є загрозою для влади

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття