Понад дев'ять тисяч заяв на вступ подали абітурієнти в УжНУ

У порівнянні з відповідним періодом минулого року є вже на близько півтора тисячі заяв більше

Про це повідомив на засіданні приймальної комісії відповідальний секретар Петро Горват, пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт УжНУ.

Станом на 16 липня до УжНУ вже подано більше 9 тисяч заяв абітурієнтів. Із цієї кількості - більше 5700 заяв подані на основі повної загальної середньої освіти. Крім цього, триває вступ до природничо-гуманітарного коледжу, вступ до університету на основі ОКР молодшого спеціаліста та здійснюється прийом в магістратуру.

"Ми задоволені ходом вступної кампанії, у порівнянні з відповідним періодом минулого року ми вже маємо на близько півтора тисячі заяв більше", - зазначив ректор УжНУ Володимир Смоланка.

Прийом заяв та документів завершується о 18:00 16 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів; о 18:00 22 липня для вступників на основі сертифікатів ЗНО.

До 18:00 26 липня оприлюднять рейтингові списки; до 18.00 31 липня потрібно виконати вимоги для зарахування на бюджет. Воно відбудеться до 12:00 першого серпня (на бюджет), до 9 серпня – переведення на вакантні бюджетні місця. До 30 вересня триватиме зарахування на контракт.

Нагадаємо, що на Закарпатті для абітурієнтів найбільш омріяними є медична і юридична спеціальност.і

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook