UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Понад 70% товарообігу Закарпаття пов'язано з ЄС, - Климпуш-Цинцадзе

Торік у Закарпаття  було здійснено 25 млн євро інвестицій, більша частина прийшла із країн ЄС

Понад 70% товарообігу Закарпаття пов'яза…

Про це в Ужгороді заявила віце-прем'єр-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе, повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на Укрінформ.

Понад 70% товарообігу Закарпаття пов'язано з країнами Євросоюзу, що дало можливість отримати у 2018 році більше 25 млн євро інвестицій. "Ми бачимо на Закарпатті добрий результат усіх тих зусиль, які на центральному рівні ми докладаємо, щоб Україна максимально ефективно виконувала асоціацію з ЄС. Ми зараз маємо 42% нашого торговельного обороту, спрямованого на ЄС, по країні. Закарпаття тут займає визначальну роль, тому що цей регіон з об'єктивних причин (межування з країнами ЄС) близький до Європи. Нині понад 70% товарообігу Закарпаття пов'язано із торгівлею з країнами-членами ЄС", - сказала Климпуш-Цинцадзе.

За її словами, торік у Закарпаття  було здійснено 25 млн євро інвестицій, більша частина прийшла із країн ЄС. "Це не обов'язково країни-сусіди, це також країни Західної, так званої Старої Європи", - наголосила віце-прем’єр.

На переконання Климпуш-Цинцадзе, це - позитивні тенденції, які свідчать, що зміни в країні відбуваються як на центральному, так і на регіональному рівнях.

Читайте також: Головного дорожника Закарпаття звинувачують у заволодінні 1,9 млн грн

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook