Поліція відкрила справу щодо "розпилу" 2 млн грн на закупівлі хліба в Мукачеві

Управління освіти, молоді та спорту в Мукачево, підписало договір на поставку хліба на загальну суму 1,9 млн грн, при цьому ціна за 1 кг хліба склала 19,67 грн

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на Bihus.Info.

Національна поліція розпочала перевірку 2-мільйонної закупівлі хлібу мукачівським відділом освіти.  Управління освіти, молоді та спорту в Мукачево, підписало договір на поставку хліба на загальну суму 1,9 млн грн, при цьому ціна за 1 кг хліба склала 19,67 грн. На тендері єдиним конкурентом переможниці був підприємець Валерій Калашніков. Під час аукціону учасники навіть не змагалися між собою, однак ціна переможця була на 8 тис. грн меншою. При цьому, конкуренти подали документи з однаковими шапками та помилками, наприклад, довідку про відповідність продукції державним стандартам. А на довідках учасників були помітні ідентичні дефекти друку або сканування.

З'ясувалося що, наприклад, Закарпатська обласна клінічна лікарня закупила житній хліб по 13,9 грн/кг, а Реметівський психоневрологічний інтернат замовив хліб вищого ґатунку за ціною 11 грн/кг, а житній хліб вищого гатунку по  7,9 грн/кг. Відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі", економія та ефективність мають бути пріоритетом.

Юристи звернулися із заявою до Мукачівської прокуратури, і в поліції розпочали розслідування за ознаками вчинення злочину, передбаченого ст. 358 ККУ (підроблення документів).

Нагадаємо, що на Закарпатті триває розшук невідомих, які стріляли в начальника обласного управління боротьби з економічними злочинами.  

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що замах на вбивство поліцейського на Закарпатті – спроба зупинити роботу підрозділу захисту економіки Нацполіції. 

Правоохоронці з’ясовують причини та встановлюють осіб, причетних до обстрілу автомобіля керівника структурного підрозділу поліції Закарпаття.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття