Поліцейські Закарпаття закликали краян протидіяти наркорекламі

У рамках проведення Всеукраїнської профілактичної акції "Відповідальність починається з мене", поліцейські Закарпаття організували захід, спрямований на ліквідацію реклами наркотичних засобів

Про це повідомили у відділі комунікації обласної поліції, пише Depo.Закарпаття.

Сьогодні, 25 квітня, працівники Управління протидії наркозлочинності в Закарпатській області, спільно зі школярами провели акцію "Відповідальність починається з мене". Як зазначив начальник Управління протидії наркозлочинності в Закарпатській області підполковник поліції Дмитро Гринчишин, мета акції полягає у залученні громадян до боротьби з поширенням наркотичних засобів серед населення.

"Аби привернути увагу людей до протидії цьому негативному явищу, поліцейські, разом зі свідомою молоддю сьогодні виявляли та зафарбовували помічені на вулицях, фасадах будинків, парканах та в інших громадських місцях написи з рекламою наркотиків. Адже лише спільними зусиллями ми поборемо наркоманію", — наголосив Гринчишин.

Під час акції поліцейські розповідали громадянам, яких зацікавили дії молоді, про негативний вплив наркотиків та про кримінальну відповідальність за виготовлення, зберігання та збут наркотичних речовин.

Нагадаємо,  що на стінах ужгородських будинків, просто в центрі з'явились написи з пoсиланням на акаунт наркoділків. У пoліції кажуть, щo рoзпoчалась перевірка за фактoм виявлення написів.

У Мукачеві патрульні замальовували "наркотичні" графіті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття