ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Політична байка: Як в АП прес-секретарям губернаторів пояснили зв'язок між Еболою та АТО

depo.ua продовжує цикл політичних байок
Depo.
24 квітня 2015 16:18
ФОТО: depo.ua
Політична байка: Як в АП прес-секретарям губернаторів пояснили зв
Політична байка: Як в АП прес-секретарям губернаторів пояснили зв'язок між Еболою та АТО

Нещодавно в Адміністрацію Президента запросили керівників прес-служб обласних державних адміністрацій. Мовляв, треба обговорити питання комунікації зі ЗМІ. Прес-секретарі приїхали до Києва і потрапили на... тренінг. Виявилося, що в Адміністрації Президента уважно слідкують за тим, як виглядають у мас-медіа голови облдержадміністрацій. І вочевидь, щось їм не сподобалося і тому й вирішили повчити керівників прес-служб уму-розуму.

Головним організатором виступила помічниця голови АП Бориса Ложкіна, у недалекому минулому директор однієї з PR-компанії та створювачка Українського кризового медіа-центру Наталія Попович. Вона представила прес-секретарям "тренера", яка заявила, що на місцях треба піднімати рівень комунікування з пресою. При цьому прикладом того, як треба працювати, виявилася історія про те, як прес-служба... Нью-Йорку, коли в місті було зафіксовано випадок ураження Еболою. Мовляв, на такій проблемі прес-служба міста змогла показати ефективну роботу.

Керівники прес-служб ОДА резонно зауважили, що у Нью-Йорку - своє життя, та й взагалі, це був один випадок, тоді як в регіонах щодня відбуваються речі, коли Ебола просто відпочиває: це і теракти, і отримання землі учасниками АТО, і вирішення питань розселення переселенців з Донбасу, і ліквідація аварій застарілих електромереж. На що їм не менш резонно відповіли - ваша справа не розмірковувати, а слухати про Нью-Йорк та Еболу і вчитися, вчитися, вчитися...

 

Читайте також: Політична байка: Як олігархи у Відень їздили