ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Погорєлов привітав малих ромів із Днем захисту дітей

У мікрорайоні Радванка обласного центру, де компактно проживають роми, організували свято для малечі. Тут провели благодійний етнічний концерт з кількома десятками конкурсів
Depo.
2 червня 2015 08:28
ФОТО: depo.ua
Погорєлов привітав малих ромів із Днем захисту дітей
Погорєлов привітав малих ромів із Днем захисту дітей

Посеред ромського табору встановили сцену, організували концерт та роздавали дітям морозиво, пише Закарпаття.depo.ua.

"Ми до Міжнародного дня захисту дітей організували благодійний концерт із конкурсами, іграми. Та найголовніше - сьогодні виступатимуть наші діти, ромські молодіжні колективи, котрі активно почали функціонувати кілька останніх років. Багато з цих дітей, цього року підуть в перший клас, багато з них вперше виступатимуть на великій сцені. Крім того виступатимуть і вже відомі ромські колективи", - розповів журналісту GalagovTV голова "Об'єднання ромів міста Ужгорода" Мирослав Горват.

Крім того, привітати ромську громаду та вручити нагороди найактивнішим представникам ромів прийшов і міський голова Віктор Погорєлов.

Також громадські активісти ромського населення благодійною акцією звертають увагу на соціальні проблеми дітей. Щороку більше дітей ходять в школу, є кілька, що навіть вже закінчили вищі навчальні заклади, проте цього недостатньо.

Погорєлов привітав малих ромів із Днем захисту дітей - фото 1