ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Погорєлов наклав на генплан Ужгорода вето

Під час сесійного засідання присутні активісти наполягали, що рішення не можна приймати, бо немає історико-архітектурного плану
Depo.
25 червня 2015 08:24
ФОТО: depo.ua
Погорєлов наклав на генплан Ужгорода вето
Погорєлов наклав на генплан Ужгорода вето

Міський голова Ужгорода Віктор Погорелов прийняв рішення накласти вето на рішення сесії "Про затвердження містобудівної документації", прийняте у п'ятницю, 19 червня, повідомляє офіційний сайт міськради, пише Закарпаття.depo.ua.

Активістам, які виступали проти прийняття рішення, міський голова повідомив, що історико-архітектурний план ось-ось надійде з Києва, де його розглядають у міністерстві культури і рішення потрібно приймати, адже від генплану залежить дуже багато кроків у життєзабезпеченні і розвитку Ужгорода. "За" проголосували 37 депутатів

Як з'ясувалося пізніше, при підготовці проекту рішення "Про затвердження містобудівної документації" фахівці управління містобудування та архітектури, не надали міському голові та депутатам для розгляду на комісіях належної і в повному обсязі інформації щодо ситуації з історико-архітектурним планом.

Відтак Віктор Погорелов ветував прийняте рішення, виконавці виклали ситуацію в доповідній, на основі чого в.о головного архітектора Михайло Івегеш отримав попередження.

Наразі генплан в Ужгороді залишається лише документом, який ще перебуває на стадії завершення усіх формальностей.

 

Більше про життя регіону читайте на Закарпаття.depo.ua