UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Плата за землю збагатила бюджети Закарпаття на понад 249 млн грн

У липні 2019-го зберігалась позитивна динаміка по надходженню плати за землю

 

Про це повідомляє прес-служба ДФС у закарпатській області, інформує Depo.Закарпаття.

Протягом січня-липня 2019 року надходження плати за землю від платників Закарпатської області склали 249 млн 177 тис. млн грн. З цієї суми, що надійшла до місцевих бюджетів Закарпаття, 218 млн 430 тис. грн – внесок юридичних осіб. Решту, 30 млн 747 тис. грн, сплатили фізичні особи.

За інформацією фахівців органів ДФС, у липні 2019-го зберігалась позитивна динаміка по надходженню плати за землю. Зокрема, у липні поточного року місцевий бюджет збагатився більше ніж 45 млн 573 тис. грн, що у порівняні з надходженням цього податку, наприклад у липні 2018 року, більше на 18 млн 475 тис. грн. В цьому році податкові повідомлення – рішення про сплату податку були направлені понад 300  тис. громадян.

Відповідно до податкового законодавства, власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

Читайте також: Проект розвитку Українських Карпат буде готовий до вересня

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook