ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Північний район Закарпаття відмовився від газу

У Воловецькому районі зв'язку з ситуацією на газовому ринку України вирішили повністю відмовитись від цього виду традиційного палива
Depo.
22 квітня 2015 17:13
ФОТО: depo.ua
Північний район Закарпаття відмовився від газу
Північний район Закарпаття відмовився від газу

Розпочали із загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у селі Верхні Ворота. Відтепер освітній заклад опалюватимуть за рахунок нових твердопаливних котлів європейського виробництва, повідомляє  Закарпаття depo.ua з посиланням на "Мukachevo.net".

Варто зазначити, що у Воловецькому районі завжди обігрівалися дровами. Хоча у деяких селах гірського краю і є газ, блакитним паливом люди тут користувалися вкрай рідко. А у зв'язку з підняттям тарифів на газ, користуватися блакитним паливом і зовсім не будуть.

Щоб на 100% не залежати від газопостачань, місцева влада планує перевести державні установи району на альтернативні види опалення. Розпочали із загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у селі Верхні Ворота. За місяць завдяки альтернативному опаленню тут економлять тисячу гривень.

Придбали економічні твердопаливні котли за 560 тисяч гривень. Проект реалізували завдяки державній програмі. Крім того, що такі котли значно економніші за газові, вони ще й екологічні, оскільки працюють на утилізованих відходах.

З районного бюджету також було виділено 140 тисяч гривень на проведення інших робіт в котельні Верхньоворітської школи.