Після втручання прокуратури ужгородський депутат сплатив мільйон податку

Очолюване підозрюваним підприємство, у період 2014-2017 року ухилилось від сплати понад 1 млн грн екологічного податку

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області, пише Depo.Закарпаття.

За втручання прокуратури депутат Ужгородської міської ради – директор місцевого комунального товариства, сплатив до бюджету понад 1 млн грн екологічного податку.

У ході досудового розслідування встановлено, що підозрюваний, безпосередньо підписував і організовував подачу до органів фіскальної служби податкових декларацій, де проводився розрахунок екологічного податку із застосуванням коефіцієнту у 3 рази меншого, за реальний.

Таким чином, очолюване підозрюваним підприємство, у період 2014-2017 року ухилилось від сплати понад 1 млн грн податку.

16 травня 2019 року, у зв’язку із сплатою підозрюваним всієї суми донарахованого податку, прокуратурою області, у відповідності до ч.4 ст.212 КК України скеровано до Ужгородського міськрайонного суду клопотання про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності.

За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області слідчими управління фінансових розслідувань ГУДФС в Закарпатській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно депутата Ужгородської міської ради - директора місцевого комунального товариства, за підозрою останнього в умисному ухиленні від сплати понад 1 млн грн екологічного податку (ч. 1 ст. 212 КК України).

Нагадаємо, посадовців Виноградівського лісгоспу покарали за незаконну рубку лісу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття