ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Підстав вводити карантин у навчальних закладах Ужгорода наразі немає

У міській раді позачергово зібрали протиепідемічну комісію, щоб обговорити ситуацію із захворюваністю на гострі респіраторні вірусні інфекції 

Depo.
15 лютого 2018 08:58
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Закарпаття повідомила прес-служба Ужгородської міськради.

Головні лікарі медзакладів Ужгорода, міського центру первинної медико-санітарної допомоги, епідеміологи, освітяни, начальник відділу охорони здоров'я міськради зібралися у середу, 14 лютого, щоб обговорити ситуацію із захворюваністю на гострі респіраторні вірусні інфекції.

Головний лікар міської дитячої лікарні Ігор Рошко повідомив, що немає підстав говорити, що сьогодні дитяча лікарня переповнена і є багато важких хворих. Зараз у відділенні органів дихання, де лежать діти з ускладненнями від ГРВІ і яке розраховане на 40 ліжок, 38 хворих. Тобто це звичайна ситуація, притаманна цій порі року.

Головний лікар центральної міської клінічної лікарні Іван Курах також поінформував, що кількість хворих у пульмонологічному відділенні очолюваного ним закладу – 24, відділення ж розраховане на 30 ліжок. Крім того, на лікуванні зараз перебувають переважно хронічні хворі.

Лікар-епідеміолог Ужгородської міжрайонної філії обласного лабораторного центру Світлана Оберемко розповіла, що в Ужгороді діє комплексний план протиепідемічних заходів, всі заходи проводяться згідно з цим планом, у тому числі і моніторинг стану захворюваності у розрізі всіх вікових категорій, кількості госпіталізованих і її причин.

В.о. начальника управління освіти міськради Марина Пуківська зазначила, що цього тижня порівняно з минулим відвідування учнями окремих навчальних закладів навіть покращилося. Відсутні – 17% школярів, але не можна стверджувати, що всі вони хворі, деяких батьки просто залишають вдома, перечікуючи цей період.

Медики наводили цифри, що минулого тижня із трохи більше ніж 3000 відсутніх у школах дітей до медиків зверталися лише 381.

Нагадаємо, що карантин оголосили в школах Ужгородського району.

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook