Пенсійний фонд Закарпаття отримав 12 млн грн від розмитнення "євроблях"

На обов'язкове державне пенсійне страхування при набутті права власності на авто надійшло на 7,1 мільйона більше, ніж у січні минулого року

Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області, пише Depo.Закарпаття.

Упродовж січня нинішнього року у сервісних відділеннях МВСУ Закарпатської області здійснено реєстрацію 2780 легкових автомобілів, з яких 2334 були у використанні. Це майже у десять разів більше, ніж за аналогічний період минулого року.

На обов'язкове державне пенсійне страхування при набутті права власності на ці авто надійшло 12 мільйонів гривень, (на 7,1 мільйона більше, ніж у січні минулого року). Всього торік під час набуття права власності на легкові автомобілі надійшло 57,2 мільйона гривень.

Сплата збору на обов'язкове державне пенсійне страхування при набутті права власності на легкові автомобілі здійснюється за першої державної реєстрації в Україні в сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ України.

Об'єктом оподаткування є вартість автомобіля, визначена відповідно до договору купівлі-продажу, договору міни, довідки органів митної служби, акта експертної оцінки вартості автомобіля, інших документів, що підтверджують цю вартість.

Збір сплачується із вартості автомобіля без урахування ПДВ, якщо суму такого податку зазначено в документі, який підтверджує ціну транспортного засобу.

Нагадаємо, митники порадили, що робити власникам нерозмитнених "євроблях".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook