Палкін про арбітра: В "Шахтаря" вкрали три очки

Генеральний директор "Шахтаря" Сергій Палкін прокоментував спірні моменти в матчі з "Зорею" (1:2)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на matchday.ua.

Генеральний директор "Шахтаря" незадоволений суддівством матчу проти луганської "Зорі".

"Чому я повинен шкодувати про слова на адресу судді з приводу апперкотів? Мої емоції проявляються рідко. Але вони є, коли по відношенню до нашої команди є несправедливість. А вона була явною, тому що у "Шахтаря" вкрали три очки. До 80-ї хвилини ми вигравали цей матч. Але суддя поламав гру і позбавив нас перемоги.

Заперечувати червоні картки? А навіщо? Назад уже ці моменти не повернеш. Він уже свиснув. Вилучення Фреда було каталізатором того, що відбувалося. Бойко не впорався з контролем гри. Якщо були емоції, треба було керувати грою, футболістами. Може, звернути увагу тренерів, що футболісти заведені. А так суддя не впорався. Якби в Англії реагували на всі такі порушення, там до кінця першого тайму вже повиганяли з півкоманди.

Відеоповтори? Це крок вперед. Принаймні, в спірних моментах з пенальті, тому що у нас теж багато розмов на ці теми. Це буде велика допомога, але нашим суддям треба ще багато і багато чому вчитися", - сказав Палкін.