ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Організація КМКС засудила акти вандалізму на Закарпатті

У прийнятій заяві Товариство угорської культури Закарпаття рішуче засуджує пошкодження вказівників в ряді населених угорцями сіл Ужгородського району
Depo.
22 квітня 2015 09:00
ФОТО: depo.ua
Організація КМКС засудила акти вандалізму на Закарпатті
Організація КМКС засудила акти вандалізму на Закарпатті

"Вандалізм, скоєний 20 квітня 2015 року, наша організація вважає актом провокації, спрямованим проти угорців Закарпаття. Сумно констатувати, що таке могло статися в нашому краї", - йдеться в заяві, пише "Закарпаття.depo.ua".

У зв'язку з цією прикрою подією КМКС має намір звернутися із заювою в міліцію та листом до органів правопорядку області з проханням якнайшвидше знайти й покарати, згідно з законами України, тих, хто скоїв дане правопорушення.

Водночас представники КМКС звертають увагу компетентних органів на те, що в теперішній ситуації має важливе значення з їх боку оперативне розслідування цього правопорушення та протидія подібним провокаціям, оскільки вони можуть нести загрозу міжнаціональному миру в нашому краї.

Нагадаємо, що днями невідомі пошкодили двомовні і угорськомовні вказівники в населених пунктах Ужгородського району, в яких проживають переважно угорці